Genel

Hakkımda

Kendimden kısaca bahsetmem gerekirse 1974 İstanbul doğumluyum. Boğaziçi Üniversitesi Fen Edebiyat IMG_0904Fakültesi Matematik Bölümü’nü 1999 yılında bitirdim. Hemen akabinde askerlik vazifemi ifa ettim. Sonrasında Toprakbank Teftiş Kurulu’nda müfettiş yardımcısı olarak iş hayatına atıldım. Bankanın fona devredilmesiyle birlikte 1 yıl süreyle TMSF’de görev yaptım. 2003 – 2015 arasında  Katılım Bankacılığı alanında görev yapmakla birlikte son 4 yıl Bilgi Teknolojileri Strateji ve Yönetişim Müdürü pozisyonunu ifa ettim.

Diğer taraftan 2006 yılında Kadir Has Üniversitesi’nde MBA yüksek lisans yaptım, 2016 yılında da yine aynı üniversitenin Finans ve Bankacılık konusunda doktoramı tamamladım. Tez konum Kredilerde Erken Uyarı Sistemi konusu üzerine. Finans alanında iktisat tarihi, makro iktisat, para kavramı ve finansal krizler; Bilgi teknolojileri alanında ise bir işletmenin stratejik hedeflerine ulaşabilmesi için kurgulaması gereken bilgi mimarisi altyapısının oluşturulması konuları ilgimi çekiyor.

Web sayfamda tecrübelerimi paylaşarak sosyal sorumluluğumu yerine getirmeye çalışıyorum. Herkese açıktır, kaynak göstermeden alıntı yapabilirsiniz.

Detay

Yorumlar

yorumlar

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir